سفارش تبلیغ
صبا ویژن
منوی اصلی
لینک دوستان
ویرایش
پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :83
  • بازدید دیروز :80
  • کل بازدید :160958
  • تعداد کل یاد داشت ها : 283
  • آخرین بازدید : 100/2/18    ساعت : 6:30 ع
درباره ما
حاج امیر[885]

جای مانده از قافله شهداء حسرت به دل مانده تا ابدیت پس کی کجا فرصت ما میرسه

ویرایش
جستجو

مطالب پیشین
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
وصیت شهدا
وصیت شهدا
کاربردی
ابر برچسب ها

نامه تاریخی امام

جناب آقای منتظری!

 
با دلی پر خون و قلبی شکسته چند کلمه‌ای برایتان می‌نویسم تا مردم روزی در جریان امر قرار گیرند. از آنجا که روشن شده است که شما این کشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرال‌ها و از کانال آنها به منافقین می‌سپارید، صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام را از دست داده‌اید. شما در اکثر نامه‌ها و صحبت‌ها و موضعگیری‌هایتان نشان دادید که معتقدید لیبرال‌ها و منافقین باید بر کشور حکومت کنند.
 

(جلد 21- صفحه 330) نامه

 

زمان: 6 فروردین 1368 / 18 شعبان 1409

 

مکان: تهران، جماران

 

موضوع: عدم صلاحیت برای تصدی رهبری نظام جمهوری اسلامی

 

مخاطب: منتظری، حسین علی

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جناب آقای منتظری

 

با دلی پر خون و قلبی شکسته چند کلمه‌ای برایتان می‌نویسم تا مردم روزی در جریان امر قرار گیرند. شما در نامه اخیرتان نوشته‌اید که نظر تو را شرعاً بر نظر خود مقدم می‌دانم؛ خدا را در نظر می‌گیرم و مسائلی را گوشزد می‌کنم. از آنجا که روشن شده است که شما این کشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرال‌ها و از کانال آنها به منافقین می‌سپارید، صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام را از دست داده‌اید. شما در اکثر نامه‌ها و صحبت‌ها و موضعگیری‌هایتان نشان دادید که معتقدید لیبرال‌ها و منافقین باید بر کشور حکومت کنند. به قدری مطالبی که می‌گفتید دیکته شده منافقین بود که من فایده‌ای برای جواب به آنها نمی‌دیدم. مثلا در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی که در جنگ مسلحانه علیه اسلام و انقلاب محکوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند و می‌بینید که چه خدمت ارزنده‌ای به استکبار کرده‌اید. در مساله مهدی هاشمی قاتل، شما او را از همه متدینین متدین‌تر می‌دانستید و با اینکه برایتان ثابت شده بود که او قاتل است مرتب پیغام می‌دادید که او را نکشید. از قضایای مثل قضیه مهدی هاشمی که بسیار است و من حال بازگو کردن تمامی آنها را ندارم. شما از این پس وکیل من نمی‌باشید و به طلابی که پول برای شما می‌آورند بگویید به قم منزل آقای پسندیده و یا در تهران به جماران مراجعه کنند. بحمد الله از این پس شما مساله مالی هم ندارید. اگر شما نظر من را شرعاً

 

 

مقدم بر نظر خود می‌دانید -که مسلماً منافقین صلاح نمی‌دانند و شما مشغول به نوشتن چیزهایی می‌شوید که آخرتتان را خراب‌تر می‌کند-، با دلی شکسته و سینه‌ای گداخته از آتش بی‌مهری‌ها با اتکا به خداوند متعال به شما که حاصل عمر من بودید چند نصیحت می‌کنم دیگر خود دانید:

 

1 - سعی کنید افراد بیت خود را عوض کنید تا سهم مبارک امام بر حلقوم منافقین و گروه مهدی هاشمی و لیبرال‌ها نریزد.

 

2 - از آنجا که ساده‌لوح هستید و سریعاً تحریک می‌شوید در هیچ کار سیاسی دخالت نکنید، شاید خدا از سر تقصیرات شما بگذرد.

 

3 - دیگر نه برای من نامه بنویسید و نه اجازه دهید منافقین هر چه اسرار مملکت است را به رادیوهای بیگانه دهند.

 

4 - نامه‌ها و سخنرانی‌های منافقین که به وسیله شما از رسانه‌های گروهی به مردم می‌رسید؛ ضربات سنگینی بر اسلام و انقلاب زد و موجب خیانتی بزرگ به سربازان گمنام امام زمان -روحی له الفدا- و خون‌های پاک شهدای اسلام و انقلاب گردید؛ برای اینکه در قعر جهنم نسوزید خود اعتراف به اشتباه و گناه کنید، شاید خدا کمکتان کند.

 

و الله قسم، من از ابتدا با انتخاب شما مخالف بودم، ولی در آن وقت شما را ساده‌لوح می‌دانستم که مدیر و مدبر نبودید ولی شخصی بودید تحصیل‌کرده که مفید برای حوزه‌های علمیه بودید و اگر این گونه کارهاتان را ادامه دهید مسلما تکلیف دیگری دارم و می‌دانید که از تکلیف خود سرپیچی نمی‌کنم. و الله قسم، من با نخست‌وزیری بازرگان مخالف بودم ولی او را هم آدم خوبی می‌دانستم. و الله قسم، من رای به ریاست جمهوری بنی‌صدر ندادم و در تمام موارد نظر دوستان را پذیرفتم.

 

سخنی از سر درد و رنج و با دلی شکسته و پر از غم و اندوه با مردم عزیزمان دارم: من با خدای خود عهد کردم که از بدی افرادی که مکلف به اغماض آن نیستم هرگز چشم‌پوشی نکنم. من با خدای خود پیمان بسته‌ام که رضای او را بر رضای مردم و دوستان مقدم دارم؛ اگر تمام جهان علیه من قیام کنند دست از حق و حقیقت برنمی‌دارم.

 
 

 

من کار به تاریخ و آنچه اتفاق می‌افتد ندارم؛ من تنها باید به وظیفه شرعی خود عمل کنم. من بعد از خدا با مردم خوب و شریف و نجیب پیمان بسته‌ام که واقعیات را در موقع مناسبش با آنها در میان گذارم. تاریخ اسلام پر است از خیانت بزرگانش به اسلام؛ سعی کنند تحت تاثیر دروغ‌های دیکته شده که این روزها رادیوهای بیگانه آن را با شوق و شور و شعف پخش می‌کنند نگردند. از خدا می‌خواهم که به پدر پیر مردم عزیز ایران صبر و تحمل عطا فرماید و او را بخشیده و از این دنیا ببرد تا طعم تلخ خیانت دوستان را بیش از این نچشد. ما همه راضی هستیم به رضایت او؛ از خود که چیزی نداریم، هر چه هست اوست. و السلام.

 

 

یکشنبه 6 / 1 / 68

روح‌الله الموسوی الخمینی


      

غربت غدیر

غربت غدیر 

 

 چند سال است که واقعه غدیر خم اتفاق افتاده، چرا هنوز غدیر از غربت خارج نشده؟ یعنی جهان اسلام با این همه شعباتش نتوانسته حقیقت دین را کشف کند؟ یا در برخی جاها خط قرمز ورود ممنوع مانع دسترسی به حقایق طالبین شده؟ به نظر شما منافع چه کسانی در خطر خواهد بود که این همه سال جلوی آشکار شدن اسرار غدیر را گرفته اند؟ مگر اتحاد اسلامی کشورهای مسلمان و یکی شدن امت اسلامی ضرری به حکومت و قدرت و موقعیت آنها می زند؟


آخرین سال نبوت پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) که اولین سال امامت حضرت علی (علیه السلام) هم شد، یعنی پس از 28 صفر که آن حضرت رحلت فرمودند؛ تا به حال که سال 1388 شمسی است حدود هزارو سیصد سال از قضیه غدیر می گذرد؛ علماء اهل سنت سعی در سرپوش گذاشتن در آن واقعه تاریخی سرنوشت ساز کرده اند و علماء شیعی سعی در احیاء غدیر.


مظلومیت غدیر به جائی رسید که یکی از علماء بزرگ شیعی معاصر با تحمل سختیهای فراوان و رفتن به کتابخانه های کشورهای اسلامی و استفاده از منابع معتبر اهل سنت و نگارش کتابی به همین نام با وجود امکانات محدود اطلاع رسانی، حمل و نقل، پست، و مشکلات مالی دست به این کار بزرگ زدند.


هر ساله در سراسر ایران اسلامی عید سعید غدیر را گرامی می دارند و مردم به دیدار علماء بزرگ و سادات می روند(عید سادات) و به این وسیله اعلان ولایت امیرالمومین علی (علیه السلام) را به همدیگر تبریک می گویند.  


دنیای غرب فهمیده است که در بین مسلمانان فقط شیعه است که با آگاهی از حقیقت اسلام و تسلط به قرآن و سنت به هیچ وجه دست سازش با کفار و معاندین نمی دهد و در میز شراب و قمار آنها نمی نشیند، شیعه حاضر نیست برای منافع خود خون مظلومی پایمال شود، با مسئولین کشورهای غاصب و حامیان آنها سر یک میز مذاکره نمی نشیند، شیعه با تمسک و سیدالشهدا (علیه السلام) از مرگ نمی هراسد و برای حفظ دین و ناموس و خاک کشورش از جان و مال خویش می گذرد(که غالب رهبران اهل سنت از ترس جانشان حاضر به درگیری با دشمنان اسلام نیستند و با آنها کنار می آیند و شرایط آنها را می پذیرند و تن به ذلت وخواری نهاده و در برخی موارد در سرکوب کردن سایر کشورهای اسلامی با آنها همکاری می کنند)اگر غدیر زنده می ماند:


این همه اختلاف فرقه ها نبودند.اگر غدیر زنده می ماند:


دشمنان جرأت نمی کردند قصد تجاوز به ملل اسلامی کنند.اگر غدیر زنده می ماند:


مسلمان تشنه خون مسلمان نمی شد و این همه خون ریزی و جنگ بینشان نمی شد.اگر غدیر زنده می ماند:


کفار به قدرت و عظمت اسلام حسادت کرده و یا به سمت اسلام متمایل می شدند.


اگر غدیر زنده می ماند:


لازم نبود برای احیاء شعائر اسلامی این همه سختی ها تحمل شود و....


اگر غدیر زنده می ماند:


بناهای اسلامی هم باقی بود و جذابیت اسلام روز افزون می شد و.....
برچسب ها : غدیر  ,


      
ولایت      
امام محمد باقر ع      
         

          یادش به خیر!
         مردانی که با لباس خاکی، آسمانی شدند.

یادش به خیر!

گردان تخریب

شبهای عملیات

نماز و گریه های  آخر!

حسینیه! دعای توسل، استغاثه از مادر!

حلالیت، وصیت و یک سبد لبخند!

و رمز یا زهرا!!!
...... و" بل احیاء عند ربهم یرزقون"

 

اگر بگویم که باید سرخ برویم
سرخی
که،گرمی آن عالمی را گرم کند
دعایمان می کنید؟
برای سرخ رفتن!

      
   1   2   3      >


پیامهای عمومی ارسال شده

+ آگهی مناقصه فروش از سوی سازمان انرژی اتمی : سانترفیوژ دانه ای 20 هزار تومان به عنوان آهن قرازه عایدات این فروش در تامین گوشت و مرغ و پنیر به عنوان اولین شیرینی از سوی دولت تدبیر و امید هزینه خواهد شد امضاء شیخ حسن کلید ساز+ عازم سفر حج ام و محتام حلالیت شما...+ قابل توجه کاندیداتورهای محترم مجلس نهم / فرازی از وصیت شهید......+ تعداد کشتگان سپاه عمرسعد+ فلاکت سیاسی+ تصاویر زننده از زنان خیابانی در تهران+ درد و دل بنی فاطمه در شب شهادت امام جواد با دانشجویان+ http://www.swar.ir/+ خدایی خدا غریبه+ فواید نماز شب