سفارش تبلیغ
صبا ویژن
منوی اصلی
لینک دوستان
ویرایش
پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :75
  • بازدید دیروز :80
  • کل بازدید :160950
  • تعداد کل یاد داشت ها : 283
  • آخرین بازدید : 100/2/18    ساعت : 6:6 ع
درباره ما
حاج امیر[885]

جای مانده از قافله شهداء حسرت به دل مانده تا ابدیت پس کی کجا فرصت ما میرسه

ویرایش
جستجو

مطالب پیشین
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
وصیت شهدا
وصیت شهدا
کاربردی
ابر برچسب ها
dali      
تبریک      

 

معصومی نژاد را آزاد کنید
به حضرت امام خبر میدهند که سفیر ایران در شوروی را کتک زدند. ایشان دستور میدهند که سفیر شوروی در تهران را بزنند. اطافیان وضعیت حساس منطقه را یادآور میشوند . حضرت امام میفرمایند اگر نزنید خودم میروم و میزنم!

مورد دیگر زمانی بود که اولین ناو آمریکائی وارد خلیج فارس شد که امام نظر خود در این باره را انهدام آن بیان کرد اما مسئولین امر (هاشمی و رضائی) بنا بر ولایت پذیری شان (!) اینکار را نکردند . هنوز هم چوب آن نافرمانی را میخوریم.

به نظر شما در قبال دستگیری "معصومی نژاد" خبرنگار ایرانی بدست دولت متوحش ایتالیا ? کار دیپلماتیک جواب میدهد؟
آقای احمدی نژاد! نگذارید سیاست عزتمندانه دولت شما بخاطر اینکار مورد تردید قرار بگیرد. خبرنگاران ایتالیایی را بازداشت کنید... موشک جواب موشک
چرا باید منتظر باشیم تا هر کس هر غلطی که خواست بکند و ما در موضع پاسخگوئی بمانیم؟

کلیپ صوتی سیلی عزت یک نمایشنامه ی صوتی در رابطه با همین رفتار حضرت غرور برانگیز امام هست که میتونید از لینک زیر دانلود کنید:

??? کیلوبایت
دانلود کلیپ صوتی

شادی روح حضرت امام و شهدا صلوات


      

هئیت حسین جان شب میلاد رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) چهارشنبه ساعت 21:30 مشهد خیابان احمدآباد بولوار رضا (سی متری اول ) رضا 23 مداحان مهدی اکبری حسین آذری حسین صفاتی و گوارشکی

 

امام جعفر صادق (ع):

کشت کنید و درخت بنشاندی به خدا قسم آدمیان کاری بر تر و پاکتر از این نکرده اند

      

اعترافات عبدالمالک ریگی تروریست جانی وهابی"عبدالمالک ریگی"سرکرده اشرار و گروهک تروریستی موسوم به "جندالله " که درشرق ایران دست به عملیات تروریستی و کشتار انسان های بی گناه می زد، در نخستین اعترافات خود تاکیدکرد که با آمریکا ارتباط داشته و جنایتهای بسیاری علیه شهروندان غیرنظامی ایرانی مرتکب شده است.
به گزارش پنجشنبه شب
ایرنا، ریگی در این اعترافات که از شبکه "پرس تی وی"پخش شد، گفت که مسوولان آمریکایی گروهک تروریستی او را به انواع سلاح، بمب و تجهیزات ارتباطی مجهز کرده و به او گفته بوده اند که هیچ مشکلی بین آمریکا و القاعده وجود ندارد. وی افزود: سران سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) در نظر دارند از همه سازمانهای مخالف با ایران که توانایی به چالش کشیدن این کشور را داشته باشند، حمایت کند، چرا که حمله نظامی آمریکا به ایران دشوار است.
این سرکرده گروهک تروریستی در بخشی ازاعترافات خود گفت که در دیدار با عوامل سازمان جاسوسی سیا در دبی به وی قول حمایت همه‌جانبه و در اختیار گذاردن پایگاهی با تسلیحات نظامی در نزدیک منطقه داده شده بود.
ریگی افزود: این پایگاه قرار بود در "مناس" در نزدیکی بیشکک واقع در ازبکستان ایجاد شود.
وی با بیان اینکه عوامل آمریکایی در دبی به صراحت به وی گفته اند اکنون موضوع، موضوع ایران است،اضافه کرد که آمریکایی‌ها به وی گفته اند اکنون موضوع بر سر طالبان و شبکه القاعده نیست.
این سرکرده گروهک و اشرار،گفت : سازمان سیا گروه جندالله را مستعد چنین حمایتی شناخته بود.
سرکرده گروهک تروریستی موسوم به جند الله افزود: بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، عوامل آمریکایی در شهر کویته پاکستان با من ارتباط برقرار کردند و یک بار هم در زمان بوش با من ارتباط برقرار کرده بودند.
عبدالمالک ریگی زمان این ملاقات را بعد از درگیری هفدهم اسفندماه عنوان کرد که در نزدیکی زاهدان روی داده بود.
ریگی به درخواست عوامل آمریکایی برای ملاقات با مقامات این کشور در دبی اشاره کرد و گفت که به عوامل آمریکایی گفتم درصورتی با آنها ملاقات می‌کنم که به من و گروهم کمک کنند، در غیراینصورت ملاقاتی درکار نخواهد بود.
ریگی گفت که عوامل آمریکایی به وی قول مساعدت در رفع مشکلات، آزادی اعضای گروهکش، کمک مالی و نظامی دادند.
این سرکرده گروهک تروریستی گفت که دراختیار گذاشتن اسلحه، مهمات و یک پایگاه در مکانی از افغانستان نزدیک مرز با ایران، ازجمله قول‌های مساعدت طرفهای آمریکایی بود.
ریگی اعتراف کرد که یکی از دوستان خود را برای این ملاقات به دبی فرستاد.
وی گفت که خود نیز خواستار یک مکان امن در افغانستان و یا جایی نزدیک منطقه شده بود.
ریگی افزود: طرفهای آمریکایی پاسخ داده بودند این مسئله را حل و برای من (حاجی ریگی) بدون هیچ شرط و شروطی جایی را پیدا خواهند کرد، یعنی تضمین امنیت شخص من را بعمل می آورند.
عوامل آمریکایی در دبی همچنین قول استقرار وی را در این مکان و فراهم کردن تسهیلات را برای آغاز فعالیتش داده بودند.
ریگی در ادامه اعترافاتش گفت: عوامل آمریکایی گفته بودند پایگاهی دارند به نام "مناس" نزدیک بیشکک که می توانند آن را دراختیار وی قرار دهند.
عوامل آمریکایی همچنین به وی گفته بودند قرار است با یکی از مقامات ارشد سیا در این پایگاه دیدن کند.
ریگی در بخش دیگری از اعترافات خود درمورد ملاقات با عوامل آمریکایی در دبی به حساسیت موضوع ایران از سوی مقامات واشنگتن اشاره کرد و افزود: در ملاقات دوبی، عوامل آمریکایی به من گفتند ایران راه خود را می‌رود و در شرایط فعلی اکنون موضوع ما ایران، نه القاعده و طالبان است.
وی به نقل از عوامل سازمان اطلاعات جاسوسی آمریکا (سیا) گفت : واشنگتن در زمان حاضر هیچ برنامه نظامی ضد ایران ندارد، زیرا واشنگتن به این نتیجه رسیده است که هیچ راه و هیچ گزینه ای در قبال ایران وجود ندارد، غیر از آنکه باید در برابر ایران ایستادگی کرد.
ریگی افزود که یکی ازعوامل بلند پایه سیا به وی گفته است که حمله نظامی به ایران "مشکل" است.
وی در ادامه اعترافاتش دراین زمینه اضافه کرد که عوامل آمریکایی گفته بودند سیا بر روی وی و گروهکش "حساس" شده اند و آماده اند هر نوع کمکی به آنها بکنند.
ریگی در ادامه گفت: طرفهای آمریکایی در دبی گفته بودند سیا برنامه ای در دست دارد تا تمام سازمان هایی را که مخالف نظام (جمهوری اسلامی ایران) هستند و پتانسیل و قدرت جنگ را دارند، مورد حمایت قرار دهد.
ریگی به نقل از عوامل سیا افزود: سازمان جاسوسی آمریکا بر این باور است که گروه جندالله قدرت به چالش کشیدن نظام (ایران) را در منطقه دارد و می تواند جمهوری اسلامی را با مشکل مواجه کند.
ریگی در خاتمه اعترافاتش به نقل از عوامل آمریکایی افزود: سیا آماده هرگونه همکاری در زمینه آموزش های نظامی و امنیتی با گروه جندالله است.
وی روش‌های آموزش امنیت (شنود) تلفنی، رایانه و روش‌های چگونگی بکارگیری ابزار و فن آوری لازم را در سطوح وسیع از جمله این موارد بر شمرد.
برچسب ها : ریگی  ,


      
   1   2      >


پیامهای عمومی ارسال شده

+ آگهی مناقصه فروش از سوی سازمان انرژی اتمی : سانترفیوژ دانه ای 20 هزار تومان به عنوان آهن قرازه عایدات این فروش در تامین گوشت و مرغ و پنیر به عنوان اولین شیرینی از سوی دولت تدبیر و امید هزینه خواهد شد امضاء شیخ حسن کلید ساز+ عازم سفر حج ام و محتام حلالیت شما...+ قابل توجه کاندیداتورهای محترم مجلس نهم / فرازی از وصیت شهید......+ تعداد کشتگان سپاه عمرسعد+ فلاکت سیاسی+ تصاویر زننده از زنان خیابانی در تهران+ درد و دل بنی فاطمه در شب شهادت امام جواد با دانشجویان+ http://www.swar.ir/+ خدایی خدا غریبه+ فواید نماز شب