حاج کاظمی،  از نسل حاج کاظم‌های بی‌ادعا از میان ما رفت. وی که ولایتمداری از ویژ‌گی‌هایش بود، در زمان جنگ در بشتر مواقع در نشست‌های ستاد تصمیم‌گیری حضور فعال داشت، پس از پایان جنگ نیز با حضوری فعال در ستاد بازسازی، مخلصانه و در عین گمنامی، تلاش بسیاری برای زدودن آثار و خرابی‌های زمان جنگ انجام داد و هیچگاه راضی به طرح اسم و رسم خویش نبود.

حاج سید محمد کاظم علم الهدی، برادر شهید بزرگوار سید محمدحسین علم الهدی روز گذشته به دیار معبود شتافت.

سید محمد کاظم علم الهدی که سابقه دیرینی در مبارزات و مجاهدت‌های پیش و پس از انقلاب داشت، پس از مدت‌ها تحمل رنج ناشی از سرطان استخوان بسیار حاد، پیش از ظهر دیروز شنبه بر اثر دومین سکته متوالی، دار فانی را وداع گفت و به جمع دوستان شهیدش پیوست.

بنا بر این گزارش، وی پیش از انقلاب با عضویت در گروه منصورون، نقش مؤثری در مبارزه علیه طاغوت و راهبری مردم در جریان انقلاب شکوهمند اسلامی داشت و پس از انقلاب نیز از مؤسسین سپاه خوزستان بود و با حضور در اغلب عملیات‌ها، فرماندهی نیروها را به عهده داشت، به گونه‌ای که در جریان ماجرای هویزه که منجر به شهادت مظلومانه برادر کوچکترش سید محمدحسین شد، تا آخرین لحظات در کنار شهید بزرگوار صیاد شیرازی در ستاد عملیات هویزه حضور مؤثر داشت.

وی که ولایتمداری از ویژگی‌هایش بود، در زمان جنگ در بیشتر مواقع در نشست‌های ستاد تصمیم‌گیری حضور فعال داشت، پس از پایان جنگ نیز با حضوری فعال در ستاد بازسازی، مخلصانه و در عین گمنامی، تلاش بسیاری برای زدودن آثار و خرابی‌های زمان جنگ انجام داد و هیچگاه راضی به طرح اسم و رسم خویش نبود.

روحش شاد و یادش گرامی و پر رهرو باد.

مجلس ختم آن مجاهد تازه گذشته ، جمعه سوم اردی‌بهشت در مسجد ولی عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) واقع در خیابان شهید اسلامبولی (وزرا) جنب پارک ساعی از ساعت 18 الی 20 برگزار خواهد شد.